For The Human RightsGdyby Kopernik była kobietą

Gdyby Kopernik była kobietą

Nię będzie łatwo zacząć. Nie wiem, czy spotkałeś/aś się z określeniami Indvidual Target (TI), gang stalking albo chatterbox kiedykolwiek ? Jeśli nie, to dla mnie są to poniekąd także nowe słowa.

Należę do grona ludzi cierpiących przez systemowych tchórzy i tym samym najwyższej rangi przestępców, którym ciężko nie przywalić za pruderyjność, skurwysyństwo, wybitne gierki i aktorstwo swoich podwykonawców.

Pisząc grona „wolałabym” należeć do zespołu piłki nożnej, chociaż nie byłoby to możliwe ze względów zdrowotnych, do których powrócę nieco później.

Pomyśl, że budzisz się pewnego dnia i czujesz jakbyś cofnął bądź cofnęła się do co najmniej pierwszej klasy podstawowej, chociaż to kiepskie porównanie, bo jako pierwszoklasistka potrafiłam pisać i czytać ze zrozumieniem. Jako pierwszoklasistka nie cierpiałam także na problemy somatyczne, których jest cała masa aktualnie. Kompletnie nie mogę się skupić, kiedy oprawcy są blisko. Znoszę ich wstrętną obecność od prawie roku w każdym momencie. Wykańczanie fizyczne i emocjonalne to ich hobby, którymi się karmią.

Wiedza informatyczna przed atakiem na moją osobę była mi dość obca, więc kompendium z tej dziedziny to branża w, której nie zagrzałabym wtedy miejsca na dłużej.

Często zastanawiałam się co może być takiego fajnego w spędzaniu 8 godzin z wklejoną głową do ekranu. Wydawać mogłoby się, że zapalonych psychopatycznych przestępców pełniących funkcję bezprawnego torturowania ludzi, prania im mózgów czy programowania nie ma. Dobrze,że przestałam wierzyć w Świętego Mikołaja dawno temu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
SOCIAL MEDIA
error: Nie kopiuj !